6 מתנות שיוצאות מהקופסא!

יום ההולדת של החבר מתקרב? זכרת את תאריך יום הנישואין, אבל לא מצליח לחשוב על מתנה? רוצים לפנק את אימא במשהו מיוחד? הגעתם למקום הנכון. כאן תוכלו לקרוא על 6 מתנות מקוריות וייחודיות.

 

חווית טייס ליום אחד

פנקו את האדם שאתם אובים בחוויית טיס מרגשת של יום אחד. לבר, אן ברת, המזל – תהיה הזדמנות לקחת את השליטה של מטוס בהדרכת מדריך טיסה מוסמך. מתנה יוצאת דופן זו לא רק מספקת נקודת מבט יוצאת דופן וייחודית מהשמיים.מתנה זו גם מייצגת השקעה בחלומות של מי שאתם אוהבים, ונכונות לעשות מעל ומעבר כדי להגשים אותם. חוויית טייס ליום אחד מראה את ההכרה שלכם ברוח ההרפתקנית של אהוביכם.

נסיון טייס ליום אחד

קנו להם כוכב

מתנה ייחודית כזו – אין סיכוי שהם קיבלו. כיום יש חברות המאפשרות לכם לתת שם ולרשום כוכב על שמכם, או על שם אדם היקר לכם. אם תקנו לאהוביכם ערכת רישום כוכב (קצת קשה לתרגם את זה טוב לעברית), הם יקבלו ערכה שמציגה את מסמכי הרישום הרשמיים והקואורדינטות השמיימיות של הכוכב שלהם. אין ספק שמתנה כזו מעוררת את הדמיון, ובוודאי שיש לה ערך סנטימנטלי רב.

 

ערכת קפסולת זמן

פתרון זול, אבל מאוד מחוץ לקופסא, הוא ערכת קפסולת זמן. במתנה אתם תעזרו לאהוביכם ליצור קפסולת זמן מלאה בפריטים משמעותיים, מכתבים ומזכרות. מתנה מתחשבת כזו מעודדת את אהוביכם להרהר בדברים שבאמת חשובים להם בחיים. בנוסף, היא מאפשרת להם להשקיע בשימור זיכרונות לדורות הבאים. אין ספק שמתנה כזו היא טובה יותר מלא מעט מתנות קונבנציונליות.

 

מערכת משחקי מציאות מדומה

אם יש לכם את המוכנות להשקיע לא מעט כסף, תוכלו לספק לאהוביכם חווית משחק סוחפת עם מערכת מציאות מדומה (VR) מתקדמת.מערכת משחקי מציאות מדומה משלבת טכנולוגיה וחדשנות, ומאתגרת את גבולות המשחקים המסורתיים. משחקי מציאות מדומה מעודדים חשיבה מחוץ לקופסה, משום שאתם נותנים לנמען הזדמנות לחקור מחוזות והרפתקאות חדשות ישירות מהסלון שלו.

מערכת משחקי מציאות מדומה

ריטריט כתיבה יוצרת

פנקו את יקירכם בריטריט כתיבה יצירתית במיקום שליו ומעורר השראה. מתנה זו תספק  לאהוביכם הזדמנות לחקור את כישרונותיהם הספרותיים, לצאת מאזור הנוחות שלהם ולשקוע בסביבה מטפחת. עם מתנה כזו אתם מפגינים את ההערכה שלכם לחשיבה הייחודית שלהם ושאכפת לכם מהצמיחה האישית שלהם.

 

ערכת רובוטיקה DIY

אם לאהוביכם יש סבלנות ויכולת טכנית – תוכלו לטפח את סקרנותם וכישורי פתרון הבעיות שלהם עם ערכת רובוטיקה DIY. מתנה כזו תאתגר אותם לחשוב מחוץ לקופסה, תעודד את הצד היצירתי והטכנולוגי שלהם. עם ערכה כזו הם יכולו לבנות ולתכנת רובוטים משלהם, לחוות את ההתרגשות הנלווית לחדשנות ויצירה

 

סיכום

לסיכום, מתנות יכולות להרחיב את הלב. אם תבחרו במתנה ייחודית ומקורית,  תוכלו לשמח את מי שגורם לכם שמחה כל השנה.

מתנות שיוצאות מהקופסה

אולי יעניין אותך גם