5 טרנדים בתחום החתונות

מה יותר כיף מהרגע הזו בו הכוס נשברת, והזוג המאושר הולך סוף כל סוף לרקוד (ולאכול)? רגע לפני שהמחותנים צוהלים, בואו נסקור את 2019 ונעבור על הטרנדים החמים שעיצבו לנו את החתונות בשנה הזו. חתונות 2020 הנה אנחנו באים!

חלקנו מחכים ליום החתונה כל החיים, על חלקנו זה נופל כרעם ביום בהיר וברגע של התאהבות. אם אתם תרים אחר גן אירועים בשרון או בכל מקום אחר, כדאי להיות מודעים לטרנדים הכי חמים שמציפים את גני האירועים בימינו. מתחתנים? היום הרבה יותר קל לאתר את נותני השירותים הנכונים, בין אם אתם צריכים לשכור צלמים או אפילו מפעילי רחפני צילום. רגע לפני שנת 2020, אנחנו כאן כדי לדבר על הטרנדים הכי חמים כיום בעולם החתונות. אם פעם טרנדים בעולם החתונות פעם כללו בעיקר צלם ודי-ג'יי, היום חתונות הן הרבה יותר צבעוניות ומעוצבות. אז מה בולט היום בנוף החתונות בישראל?

זוג לפני חופה

עולם החתונות והטרנדים החמים

אנשים רבים בוחרים להציב בחתונותיהם תאי צילום. אם עדיין לא נחשפתם לתופעה ה-SUPER מגניבה הזאת, אנחנו מזמינים אתכם להיזכר בשנות ה-90. זוכרים את תאי הצילום בתחנות המרכזיות אשר הפיקו עבורנו תמונות פוטו-רצח נוראיות? עכשיו, שדרגו את התאים האלו ותוסיפו להם מצלמות מאוד איכותיות, חיבור לאינטרנט, אפשרויות שיתוף ועוד.

אם אתם בוחרים להציב תא צילום בחתונה שלכם, תוכלו גם להנות מהאפשרות של הוספת כובעים ושפמים לתמונות, מסכות ואביזרים גרפיים אחרים (אחלה שעשוע ואטרקציה לאורחים!). בכל שנה, ישנו צבע אחר אשר מוגדר מוביל בעולם החתונות, ובשנת 2019 אנחנו עדיין עדים לגוונים רבים של ירוק בחתונות. יחד עם הירוק, הגוון השולט ב-2019 הוא בהחלט צבע ה-קורל. עם בהיקות חמימה, צבע קורל מזכיר מיקס בין כתום לוורוד.

הינני מכריז עליכם נשואים

בעבר הייתה פחות התמקדות בלבוש החתן, בעוד שכיום, החתונה היא צ'אנס מעולה לחתן להתייפייף. בענף החתונות השנה, חליפות החתן הנפוצות והפופולריות היו חליפות שלושה חלקים. מה היא חתונה ללא כלה יפהפייה?

כלות ב-2019 התאפיינו דווקא בשמלות קלאסיות למדיי. אם בשנים עברו היינו רואים כלות המגונדרות בשמלות מאוד מפוארות, ב-2019 כלות לובשות דווקא שמלות נקיות מעיטורים ועשויות משי עדין. הסגנון בהחלט מרהיב.

אולם חתונות VS גן אירועים

אם אתם מתלבטים בין אולם חתונות לבין גני אירועים, תמיד כדאי לערוך סיורים ולהתרשם מהמקומות עצמם. כשתבקרו באולמות האירועים השונים, תוכלו גם להתרשם מהטרנדים השונים ולערוך השוואות. לאחר תקופה קצרה, את כבר תהיו מוחים אמיתיים בכל מה שקשור לטרנדים בעולם החתונות.

נדמה כי שזירת פרחים לעולם אינה נמאסת על אף אחד, וגם בשנת 2020 אנחנו נראה שזירות פרחים על שולחנות ובאולמות. לרוב, הפרחים והקישוטים השונים יהיו מושפעים מהצבע הדומיננטי (כיום הצבע הדומיננטי הוא קורל). מתחתנים? קודם כל מזל טוב! השאירו פרטים וקבלו מאיתנו ייעוץ וליווי לאורך כל הדרך ובכל פסיעה.

אולי יעניין אותך גם

4 עובדות מעניינות על Xbox
4 עובדות מעניינות על Xbox

שלום לכל חובבי המשחקים! כאן ב"המשחקייה" אנחנו תמיד שואפים להביא לכם את המידע הכי מעניין ומועיל. היום, אנחנו הולכים לספר לכם על אחת הקונסולות המובילות

קראו עוד »