4 רעיונות להפיכת בר המצווה לאירוע מטורף

חגיגת יום ההולדת ה-13 של בנים יהודים (בארץ ובתפוצות) מצוינת באופן שמסמל התבגרות, צמיחה או מעבר סימבולי בין ילדוּת לְנערוּת. בקרב משפחות דתיות או מסורתיות נחגג בר המצווה באופן שמדגיש ונותן מקום רב לקפיצת האחריות הדתית כלפי קיום המצוות וקבלת עוּלן, וגם בקרב חילוניים רבים הנושא הזה מוזכר. אבל בכל מה שקשור למסיבת הבר מצווה – בכל המגזרים השאיפה היא שהאירוע יהיה מטורף. נציג 3 רעיונות שיוכלו לסייע לכם בהגשמת השאיפה הזאת.

 

1. הייחוד מתחיל כבר בהזמנה

אפשר להגיד בביטחון די מלא שמה שהופך אירוע כמו חגיגות בר מצווה לאירוע מטורף זה משהו שיהיה ייחודי ויוצא דופן. למשל הזמנה לבר מצווה – אם תחרגו מהשגרתי, ותעשו אותה על גבי מגנט, תוכלו להיות בטוחים שהיא תהיה תלויה לנגד עיני המוזמנים שלכם בכל פעם שייגשו לקחת שתייה קרה או לנשנש משהו מהמקרר. אם תעצבו אותה עם אלמנט גרפי או טקסטואלי חריגים, קרוב לוודאי שזה יהיה רמז למוזמנים שהולך להיות אירוע מיוחד בכל המובנים. הטירוף יתחיל עוד לפני האירוע.

בר מצווה לאירוע מטורף

2. המיקום הכי מושלם לאורחים

אורחים מרוצים הם הבסיס לאירוע נפלא, אז אפשר ואף רצוי לבחור לחגיגת בר המצווה מיקום מושלם. זה אומר מיקום שיאפשר למרבית האורחים ליהנות מרשימה של יתרונות עד כמה שניתן יותר ארוכה: גם הגעה נוחה עם גישה נוחה ולא מסובכת, גם מספיק חניה או אפילו הסעה לטובת מי שאינם רוצים או אינם יכולים לנהוג ממגוון סיבות, וגם שיהיה מקום נעים מבחינת אווירה.

 

3. מוסיקה מטריפה וגימיקים נהדרים

די ג'יי איכותי יכול להרים לכם מסיבה מטריפה ובלתי נשכחת. הוא ידע לקרוא את הקהל מהרגע הראשון ולהפוך את חגיגת בר המצווה לאירוע שמח ברמות אחרות. האווירה תהיה מושלמת אם תספקו לאורחים גם גימיקים הכי מגניבים שאפשר, החל  מריקשה עם נהג מצפצף, המשך במטח זיקוקים שמלווה את הכניסה של חתן בר המצווה, ועד לצילומים מיוחדים שיינתנו להם בסיום הערב למזכרת.

אורחים מרוצים

4. אוכל ושתייה במגוון שיענה לכל הסועדים

חוק בל יעבור במסיבות – אוכל עושה שמח! אז כדי שיהיה שמח לכולם, חשוב לדעת שקיים מגוון מאוד רחב של טעמים, רגישויות והעדפות קולינריות בקרב אורחי בר המצווה. אולי לא תצליחו ולספק את כולם, אבל בהחלט מומלץ להתחשב ולבחור בתפריט שיכיל אופציות צמחוניות, טבעוניות או ללא גלוטן/סוכר ואז אתם מכוסים. זו לא הכמות של המזון שתקבע אלא המגוון והאיכות הם שיתנו את הטון. חשוב שיהיה גם אלכוהול משובח וכמובן סוגי שתייה שונים. מיץ גזר למשל יכול להיות אטרקציה קולינרית נהדרת.

 

סיכום

אירוע בר מצווה מטורף הוא כזה שאף אחד לא יוכל לשכוח. אם תפנקו את האורחים שלכם משלב ההזמנה ועד לצלילי האחרון של הדי ג'יי – ידברו על האירוע שלכם הרבה אחרי שהוא יסתיים.

אוכל ושתייה

אולי יעניין אותך גם