4 דברים שישדרגו לך את הבוקר

בוקר טוב!  קהל נכבד ברגע זה, מתחיל שדרוג של בוקר זה! פקחתם עיניים, צחצחתם שיניים ואם קמתם בזמן הספקתם גם להתקלח. שנייה לפני שיוצאים לעבודה, ללימודים או לצבא, תעברו רגע על המאמר הבא ותראו איך אפשר בכמה צעדים פשוטים להפוך את הבוקר שלכם מטוב למושלם. 

 

בוקר אור

אולי לא חשבתם על זה לעומק, אבל הבוקר שלכם ברוב המקרים קובע איך יראה היום שלכם. אם חוויתם "בוקר חרא", כנראה שהמשך היום שלכם לא יהיה חלומי. ועכשיו ל"פינת הידעתם?", ארוחת הבוקר היא הארוחה החשובה ביותר ביום, במרבית הגלובוס יום העבודה מתחיל בבוקר, אור השמש משפיע לטובה על הנפש שלנו. בקיצור למקרה שלא הבנתם, הבוקר הוא כנראה הזמן החשוב ביותר ביום ואסור להמעיט בערכו.

 

ארוחת הבוקר

אז כמו שאמרנו, מחקרים הוכיחו כי ארוחת הבוקר היא הארוחה החשובה ביותר ביום. ארוחת בוקר בהגדרתה היא רק שעה וחצי לאחר שקמתם. חשוב לשלב בארוחת הבוקר כמה שיותר מרכיבים מפירמידת המזון ולדאוג לאכול אוכל מזין ולא "כבד" שיגרום לכם לרצות לחזור למיטה. שייקים לדוגמה, נחשבים לפתרון מעולה בבוקר מכיוון שהם בריאים, מזינים וקלים. נסו את ה פירות קפואים לשייקים של ג'וסי בכדי לוודא שארוחת הבוקר שלכם תהיה לא פחות ממושלמת.

 

שינה

שינה בריאה ונכונה של לפחות שמונה שעות תבטיח לכם בוקר טוב יותר. שינה קצרה גורמת לתופעות לוואי רבות שלא תרצו שיתווספו לבוקר שלכם והיא גם אינה בריאה. שינה ארוכה וטובה תגרום לכם להיות מאורגנים יותר, רגועים יותר ושמחים יותר לא רק בבוקר אלא גם במהלך היום.

 

לקום מוקדם

זה אולי נשמע מעצבן ומעיק אבל מועדון החמש בבוקר הוא לא פיקציה. לא, אנחנו לא מבקשים ממכם לקום בחמש אבל תשתדלו לקום בשעה שבה תוכלו להרוויח לפחות חצי שעה לפני היציאה מהבית. סדר וארגון בבוקר הם דברים חשובים והכרחיים, בכדי שתספיקו לאכול טוב, לשים את הילדים בגן ולא לאחר לעבודה עליכם לשלב שינה ארוכה ובריאה עם קימה מוקדמת שתחסוך מכם לחץ וכאבי ראש להמשך הבוקר והיום.

 

תסדרו את המיטה שלכם

מפתיע? לא כל – כך. בראיון טלוויזיוני שנעשה לפני כמה שנים עם מפקד אריות הים בארצות הברית, הדבר הראשון שעולה בשיח על התנהלות בבוקר הוא סידור המיטה. במשפט אחד, אם סידרתם את המיטה כשקמתם בבוקר, כבר השלמתם משימה אחת. מעבר לכך שזה גורם לארגון מחשבתי וסדר נפשי, השלמת משימה אחת דבר ראשון על הבוקר תוביל לעוד הרבה במהלך היום.

 

לסיכום

בוקר טוב שווה יום טוב ויום טוב שווה לשבוע טוב ושבוע טוב, בקיצור, הבנתם. הבוקר שלכם הוא חלק בלתי נפרד מהשגרה היומיומית של חייכם ואסור להזניח אותו. הבוקר הוא זמן חשוב ויקבע את המשך היום שלנו. אל תשכחו את הטיפים שהוספתם לעצמכם עכשיו לרשימה והלוואי שכל בוקר שלכם יהיה מושלם ומלא ברוגע.

לשייקים של ג'וסי

אולי יעניין אותך גם