שולחן שוק – הגיע וכבש את האירועים הפרטיים

הפילוסוף האמריקאי ויין דייר אמר: "תהיה יצירתי – במחשבות, בתחושות ובפעולות".

עולם האירועים הפרטיים בכלל ותחום השפים הפרטיים והקייטרינג בפרט מוכיחים כל פעם מחדש שהם מסוגלים לזה: הם יצירתיים. חושבים יצירתי ופועלים יצירתי.

והטרנד שהגיע אלינו הפעם – שולחן שוק – הוא לא טרנד יצירתי, אלא קונספט יצירתי ששיגע את עולם האירועים, וכאן כדי להישאר.

 

שולחן שוק – נעים להכיר

סדר מרובע – אאוט. חגיגה – אין.
שולחן שוק הוא בעצם צורת הגשה שבה האוכל מוגש על השולחן במן שדרוג של "בופה". המנות מוגשות זו לצד זו, לעיתים בבלאגן, בעיצוב שמדליק את החושים ומאפשר לסובבים פשוט לקחת מהאוכל באווירה קלילה ומשוחררת.
אתם מפיקים מסיבה? אירוע הרמת כוסית? חשוב לכם שהאורחים ירגישו בנוח, יתערבבו זה עם זה וישוחחו? "שולחן שוק" דוחק את הרשמיות החוצה, מוותר על הגשה יוקרתית ומציב במרכז הבמה את החוויה המבולגנת של יצירתיות, אווירה טובה וזורמת וקלילות.

 

בשרי או חלבי?

למעשה, אפשר לעצב שולחן שוק גם לארוחה בשרית וגם לארוחה חלבית, וכן בנפרד שולחן קינוחים.
לקראת אירוע שבו יש שולחן שוק בשרי, השף יגיע ויביא עימו את הבשרים שבחרתם מבעוד מועד. השף יצלה ויעשן את הבשרים במקום, ויפרוס את נתחי הבשר מול האורחים. את המנות אפשר "לסדר" על מגשים או על פלטות עץ מעוצבות לאורך השולחן, מה שמשדרג את התצוגה ומעורר את התיאבון תוך שילוב בין חוש הריח ולבין מה שאנחנו רואים.

 

אין גבול ליצירתיות

גם לאחר הבחירה בין חלבי לבשרי יעמדו בפניכם אפשרויות נוספות. לדוגמא, שולחן שוק שמשלב שניצלים והמבורגרים הוא אפשרות נוספת למי שרוצה אירוע בשרי.
דמיינו את המראה המדהים של השולחן: הירקות פזורים בתפזורת, הלחמניות מוגשות בערמה כאילו בזה הרגע הגיעו מהאופה, השניצלונים מוקפים בטבעות בצל, בצ'יפס ובנלווים נוספים, והאורחים מוזמנים להרכיב לעצמם את הכריך עם התוספות שהם הכי אוהבים.

 

למי זה מתאים?

שולחן שוק הוא פתרון מדהים למי שרוצה ארוחת שף עם מנות משובחות, ועם זאת מחפש הוצאה זולה יותר. בניגוד לסגנון ההגשה הרשמי ("הגשה אמריקאית"), שבו גם יש צורך בצוות של מלצרים – שולחן השוק בעצם מחייב את הזמנת השף בלבד.
בנוסף, ככל שיש לכם יותר אורחים – שולחן שוק הוא פתרון מיטבי יותר. לארוחה של עד עשרה סועדים מומלץ לבחור דווקא בהגשה אישית, אך באירועים גדולים שולחן שוק יכול לשמש פתרון נהדר, שגם ייצור מינגלינג בין האורחים ויהפוך את האווירה לזורמת וקלילה.

אנחנו מזמינים אתכם להתייעץ עם שף פרטי לקראת האירוע, ולהרכיב לעצמם את שולחן השוק שיהפוך את החוויה שלכם לנהדרת. אל תוותרו על השילוב המדהים בין אוכל טוב, יצירתיות נפלאה ואווירה טובה!

 

אולי יעניין אותך גם