משחקי בריכה שאתם חייבים להכיר

בין אם אתם בפארק מים או אפילו בבריכה הציבורית של העיר, מפגשים משפחתיים או חבריים יכולים להיות כיפיים ביותר אם תוסיפו להם אווירת משחקית.

משחקי שחייה אינם מרגשים רק עבור הילדים, המבוגרים יכולים לקחת בהם חלק וליהנות מאוד.

נפרט כאן כמה משחקים שכל משפחה חייבת להכיר.

 

הכניסו את הראש!

התחילו את הבילוי בבריכה עם משחק מרגש במיוחד. שחקן אחד עומד במרכז ומחזיק כדור או משוט רך, בעוד שהשחקנים האחרים מקיפים אותו ונשארים מתחת למים. אם מישהו מוציא את ראשו מהמים, השחקן שבאמצע צריך להכות אותו עם המשוט או לפגוע בו עם הכדור.

 

קרב תרנגולות

המשחק הידוע והאהוב. המבוגרים צריכים להרים על כתפיהם את הילדים בזמן שהם דוחפים את הילדים אחרים שנמצאים כתפי המבוגרים. המטרה היא לגרום לכל הזוגות ליפול למים, כאשר הצמד ששורד עד הסוף הוא המנצח.

 

מרקו פולו

שחקן אחד מתנדב להיות התופס, והוא מכוסה עיניים בעוד שאחרים עומדים סביבו.

בכל פעם שהתופס צועק "מרקו", כל שאר השחקנים צריכים לצעוק "פולו". על ידי הערכת מרחקם באמצעות הקול, התופס צריך לתפוס את כל שאר השחקנים.

 

מצא את המטמון

הסתירו מגוון חפצים בתחתית הבריכה. תנו לילדים ללבוש משקפי שחייה, לנשום עמוק ולצלול לבריכה כדי לחפש אותם. ניתן לבצע תחרות בין הילדים, כאשר הילד שמביא כמה שיותר חפצים מנצח.

 

כדורעף מים

כל מה שאתם צריכים זה כדור רך למים או כדורעף רגיל. תלו רשת או אלתרו באמצעות חבלים והתחילו לשחק. תתחלקו לקבוצות והעבירו את הכדור ביניכם, בדיוק כמו במשחק כדורעף רגיל.

 

דג מלוח

בוחרים ילד אחד שיהיה התופס, הוא עומד בקצה הבריכה עם הגב לבריכה. יתר הילדים עומדים במרחק ממנו בתוך הבריכה וקוראים לדג במשך זמן מסוים. הדג יכול להסתובב בכל עת והילדים צריכים להפסיק לנוע. אם התופס רואה מישהו זז, הוא נפסל. מטרת יתר הילדים היא להתקרב לתופס כמה שיותר ובסיום לגעת בקו הבריכה, מבלי שהתופס יתפוס אותם זזים.

 

גלידה

בכל פעם שהתופס מצליח לגעת שאחד השחקנים האחרים, הילד שהוא תפס צריך לקפוא ולא לזוז מהמקום בו הוא נתפס, עד שמישהו אחר נוגע בו. התופס לא יכול לגעת במי שנמצא מתחת למים, כך שהשחקנים האחרים צריכים לאתגר את כישוריי הצלילה לזמן ארוך שלהם.

 

תפוס את הפינג פונג

כל השחקנים עומדים בקצה אחד של הבריכה, מישהו זורק את כדורי הפינג פונג באזורים אקראיים בבריכה, וכל השחקנים שוחים כדי לתפוס אותם. מי שתפס הכי הרבה כדורי פינג פונג הוא המנצח.

כמובן שיש עוד המון משחקי בריכה שאפשר ללמוד, והכי כיף לשחק אותם בבריכה פרטית משלכם. לפרטים נוספים בנושא – לגונה בריכות שחיה.

 

ילד קופץ למים

אולי יעניין אותך גם