מופעים למבוגרים

אחת השאלות שרבים מאתנו שואלים רגע לפני שמקיימים אירוע למבוגרים היא: "איזה מופע יכול להתאים לאירוע?". הרי, כשמדובר במופעים למבוגרים, צריך לשים לב לכל מיני פרטים קטנים כדי שהמופע יתאים לכל הנוכחים בקהל. כדי להקל עליכם בבחירה של מופע שמתאים למבוגרים, ריכזנו עבורכם כמה טיפים שחשוב שתדעו רגע לפני שתתחילו לערוך חיפוש בנוגע למופע מתאים. כך שכל מה שאתם צריכים לעשות כעת, זה לעצור לרגע ולקרוא את השורות הבאות בעיון.

 

טיפ ראשון – תערכו מיפוי של המוזמנים

הטיפ הראשון הוא חשוב ביותר. הוא עשוי להישמע לכם קצת מורכב, אבל אם תשבו עליו עם כוס קפה ועוגיה, אתם תגלו שמדובר בעניין קליל. שימו לב, אם תבחרו להמשיך ללא טיפ זה, אתם עשויים למצוא את עצמכם עומדים בפני קהל שמרגיש שלא בנוח במופע. לכן, אתם צריכים לערוך טבלה ולכתוב את הרובריקות הבאות:

  • גיל המוזמנים
  • אמונה (האם יש דתיים בקהל? ואם כן, אילו? דתיים לאומיים? חרדים? וכו')
  • אזור המגורים של המוזמנים

3 הפרמטרים הללו חשובים מאוד, שכן, הם יעזרו לכם לבחור את המופע שיתאים לכל הנוכחים בקהל.

 

טיפ שני – תבחרו במופע שיתאים לכל המוזמנים

בשלב זה, אתם צריכים להסתכל על המיפוי שערכתם קודם לכן ולבדוק איזה מופע יכול להתאים לכל המוזמנים. אנחנו נכחנו לאחרונה במופע של סטנדאפיסט. בקהל ישבו קבוצות של דתיים שלא ידעו איפה לקבור את עצמם, כי הסטנדאפיסט סיפר בדיחות שלא מתאימות לקהל הדתי. כדי שאתם תימנעו ממצב שכזה, אתם צריכים לבחור במופע שיכול להתאים לכל המוזמנים.

כמו מופע של אמן חושים שידוע כמתאים לכל הגילאים, הדתות ולאנשים מכל הארץ. אם לא מצאתם מופע שכזה, אתם צריכים לבדוק היטב איזו אפשרות נוספת עומדת לרשותכם שיכולה להתאים לכל אחד מהפרמטרים שנכתבו לעיל. אנחנו רוצים להכין אתכם, שאם זה יהיה המצב, אתם כנראה תצטרכו להשקיע לא מעט זמן בחיפושים.

 

טיפ שלישי – תערכו בירור עם המפעיל 

נניח שבחרתם באמן חושים כי אתם יודעים שזו בחירה שמתאימה לכל היושבים בקהל. אם זה המצב, אתם לא צריכים לשקוט על השמרים ופשוט להזמין את האמן. עליכם לבדוק שמדובר במפעיל שאכן יש לו את היכולת להופיע בפני קהל שמורכב מאנשים בגילאים שונים, מאמונות שונות ושגרים באזורים אחרים בארץ (הרי תסכימו איתנו שבחור ב 24 מתל אביב  מגיע עם עולם אחר של תוכן ואמונות מאדם בן 46 מבית שמש).

רק לאחר שתבררו עם המפעיל שהוא אכן יכול להתאים את המופע לאנשים שונים (וכמובן תבדקו שגם יש לו ניסיון במופעים שכאלו), רק אז, אתם יכולים לסגור עם המפעיל ולהיות בטוחים שבחרתם נכון. עד כאן כל הטיפים שחשוב שתדעו על מופעים למבוגרים, מאחלים לכם שתיהנו מהמופע הנבחר!

מופעים למבוגרים

אולי יעניין אותך גם

4 עובדות מעניינות על Xbox
4 עובדות מעניינות על Xbox

שלום לכל חובבי המשחקים! כאן ב"המשחקייה" אנחנו תמיד שואפים להביא לכם את המידע הכי מעניין ומועיל. היום, אנחנו הולכים לספר לכם על אחת הקונסולות המובילות

קראו עוד »