לקראת הקיץ: פעילויות מגניבות לכל המשפחה!

ההכנות לקראת החופש הגדול כבר כאן. שכן, הורים רבים תרים אחר פעילויות שיאפשרו להם לצאת מהמזגן וליהנות מזמן איכות משפחתי. מדריך זה עולה לאתר, כדי לרכז את הפעילויות המגניבות ביותר שיאפשרו לכם לבנות סדר יום מלא בהנאה. הישארו כאן ותגלו את כל המידע הדרוש בנושא.

 

פעילות ראשונה: נסיעה לכנרת

תכירו את האפשרות הנפוצה ביותר שכל משפחה צריכה ליישם – טבילה קרירה במי הכנרת. תכינו את היומנים ותשריינו חופשה של יומיים – שלושה ממקום העבודה. שכן, זוהי פעילות שמצריכה לינה בשטח. נדגיש שתצטרכו להביא עמכם כל מיני אביזרים שיהפכו את השהות במקום למושלמת. מדובר לצורך הדוגמא בפריטים הבאים:

  • ציוד ללינה בשטח: אוהלים, שקי שינה
  • ציוד לשחייה במים: גלגלי ים, מזרונים וסירה מתנפחת
  • צידנית עם אוכל ומתקן מים קרים

נסיעה לכנרת

פעילות שנייה: הזמנת של סדנת צילום

משפחות עם ילדים גדולים יכולות להזמין מקום בסדנת צילום מקצועית. חשוב לציין שזוהי סדנת צילום בסמארטפון שמתאימה למספר רב של משתתפים (בין 15 ועד 30), כך שניתן להזמין את הסבים, הסבתות והבני דודים. ניתן לקיים אותה בבית, בחצר ואפילו במהלך סיור שמתבצע בהנחייתו של מדריך טיולים מנוסה.

 

פעילות שלישית: יום כיף במוזיאון

יש היצע רחב של מוזיאונים ברחבי הארץ שמתאימים לילדים ומבוגרים כאחד, לדוגמא:

  • מוזיאון הטבע בתל אביב: התערוכה הקיימת מעבירה מסר חשוב שנוגע לשמירה על הטבע. לצד זאת, ניתן ללמוד על בעלי החיים השונים שחיים בישראל
  • מוזיאון התעבורה ברמלה: המוזיאון נמצא באוויר הפתוח והוא מתאים לפעוטות וילדים שאוהבים כלי תחבורה ומשאיות בפרט. חשוב להגיע לשם עם קופסאות אוכל ובקבוק שתייה, כי אין מכולת זמינה במרחק הליכה
  • מוזיאון הטבע בירושלים: איך נוצרים גלים בים? ומהו חשמל סטטי? הן רק חלק מהשאלות שיקבלו מענה הולם בעת הביקור במוזיאון. מומלץ להגיע למקום בשעות הבוקר המוקדמות וליהנות תחילה מגן השעשועים שנמצא באוויר הפתוח

 

פעילות רביעית: ערכות יצירה DIY

אתם לא צריכים לצאת מהבית, כדי לקחת חלק בפעילות מהנה עם הילדים. שכן, יש באפשרותכם לארגן פעילות יצירה שמתאימה לכל דיירי הבית. חשוב לציין שתוכלו לרכוש מראש ערכות ייעודיות להכנת פריטים שימושיים או שתבצעו רכישה כוללת של אביזרים ותכינו ערכות באופן עצמאי. שימו לב, עליכם לגלוש לפינטרסט וללשונית התמונות של גוגל, במידה ויצירה זה לא הצד החזק שלכם. שכן, אלה יאפשרו לכם להכיר במגוון עצום של פעילויות, כך שתוכלו לקחת השראה בקלות ולהכין את רשימת המוצרים הדרושה לכם.

 

השורה התחתונה – זו העת לבחור בפעילות!

הקיץ הקרוב הולך להיות חווייתי במיוחד. שכן, אתם מכירים ב – 4 הפעילויות המהנות שמתאימות לכל בני המשפחה. זה הזמן לבחור בפעילות הנבחרת ולהכין את בני הבית לקראתה. נאחל בהזדמנות זו שתיהנו מקיץ צונן ושמח.

זו העת לבחור בפעילות

אולי יעניין אותך גם