חתונה אורבנית עושים במיקום מרכזי ואורבני כמו בראשון לציון

בשנים האחרונות אנו רואים שהולך ומתרחב טרנד החתונה האורבנית.

חתונה אורבנית, כשמה כן היא, חתונה ששמה דגש על ההווי העירוני ונותנת במה ליתרונות שיש לעיר הגדולה להציע.

בכתבה הבאה נדגים מדוע כדאי לעשות חתונה אורבנית במקום מרכזי כמו בראשון לציון.

 

כאן המרכז

לא מעט זוגות רוצים לבחור לוקיישן ייחודי עבור החתונה שלהם. המאמץ להפתיע במיקום גורר לא פעם בחירות מאתגרות לקהל האורחים, כגון מקומות שכוחי אל ברחבי הארץ או לוקיישנים שלא בהכרח מותאמים לעריכת חתונות.

חתונה אורבנית מצידה היא חתונה שמוקדשת לעיר, ועל כן אפשר לשלב בה בקלילות לוקיישן ייחודי יחד עם נוחות הגעה לעיר. כמובן שכדאי לבחור במיקום מרכזי שנגיש לרוב  האורחים ועל כן הבחירה במרכז הארץ היא אופציה מוצלחת. אולם אירועים בראשון לציון ללא ספק יפתור כראוי את סוגיית המיקום.

 

אוכל קדימה אוכל

זאת אולי הכללה גסה, אבל בכל מה קשור לקולינריה הפריפריה עדיין נמצאת מאחור. מרבית המסעדות הגדולות בישראל ממוקמות באזור המרכז ומכתיבות משם את הסצנה הקולינרית המקומית. אוכל לאירועים הוא גם פועל יוצא של הנחה זאת – במרכז הארץ, עם דגש על העיר ראשון לציון, ניתן למצוא שפע של אפשרויות מצוינות להסעדה לאירועים. החל מחברות קייטרינג איכותיות ועד למסעדות שף שפועלות בתוך אולמות האירועים העירוניים – בכל הקשור לאוכל ראשון לציון היא מרכז קולינרי משובח שמשדרג כל חתונה אורבנית.

 

נוף טוב הכל טוב

נוף עשוי לשחק חלק משמעותי בחתונה אורבנית מוצלחת. העיר ראשון לציון התברכה בנוף יפהפה שמתאים לחתונות רבות. מצד אחד שיקוף של חוויה אורבנית אמיתית עם בניינים רבי קומות וחיים שוקקים. מצד שני גישה לים שמשרה רוגע וקרבה מסוימת לטבע. בראשון לציון ניתן למצוא שלל אולמות וגני אירועים מהודרים שהדרך אליהם כבר מכניסה את האורחים לתוך החוויה האורבנית.

 

לוותר על הצפיפות

כשחושבים על חתונה אורבנית לאנשים רבים עולה בראש דימוי של העיר תל אביב, אבל האמת הפשוטה היא שראשון לציון משתווה לה ואף עוקפת אותה בכמה מדדים שרלוונטיים לחתונה אורבנית מוצלחת.

מחד ראשון לציון היא עיר תוססת שמשרה את הרושם העירוני הנדרש. יחד עם זאת, על אף שמדובר בעיר גדולה מאוד היא עדיין קטנה מתל אביב ומערי הלווין שמקיפות אותה, ועל כן באופן כללי צפופה פחות. הווה אומר שבראשון ציון יש פחות רחובות צפופים, פחות כבישים עמוסים ויותר פתרונות חנייה. הדרך אל החתונה וממנה היא לפעמים לא פחות חשובה מהחתונה עצמה עבור הנאה מקסימלית של האורחים. ראשון לציון משלבת בין מיקום מרכזי וקרוב לאנשים רבים יחד עם גישה קלה יחסית לכלי רכב. היא אולי לא העיר הראשונה כשחושבים אליה בהקשר של עריכת חתונה אבל היא ללא ספק אחת הערים המתאימות ביותר לשם כך.

 

רחבת ריקודים

אולי יעניין אותך גם