מתנות ממותגות ללקוחות גאדג׳טים חדשים מבית Charge-it

Charge-it התחדשו בהמון גאדג'טים חדשים לכבוד השנה החדשה ואתם מרוויחים!

מטען אלחוטי נייד מבית Charge-it

כמעט כל מכשיר סלולרי וטאבלט אשר יוצרו בשנת 2017 ומעלה תומכים בטעינה אלחוטית.

כלומר, טעינה אלחוטית היא כבר לא נחלתם הבלעדית של מכשירי הדגל של אפל או סמסונג.

כעת כמעט כל מכשיר חדש, גם של היצרניות הזוטרות ולאו דווקא המובילות בשוק העולמי, לדוגמה חברת מייזו או שיאומי תומכות בטעינה אלחוטית במכשיריהן החדשים.

בדומה לטעינה המוכרת לכולנו באמצעות כבל רגיל, הטעינה היא בטוחה לחלוטין וכלל המטענים עומדים תחת תקנים מחמירים ביותר הנוגעים לקרינה הנפלטת מהם.

הטעינה האלחוטית למעשה מתבססת על משטח טעינה עליו אתם פשוט מניחים את הסמארטפון וכך הוא נטען מעצמו. על כן, להחזיק משטח טעינה נייד שכזה ליד המחשב בעבודה, על השידה ליד המיטה או במטבח יכול להקל על חייכם משמעותית.

והכי חשוב – לא צריך לחפש כבלים או שקע טעינה ולהיות צמודים לקיר כל היום!

יש לשים לב, שמרבית המטענים הניידים האלחוטיים שקיימים בשוק כיום בארץ הינם מטענים איטיים מאוד ועל כן ממליצים לשמור איתם גם מטענים חוטיים למקרי חירום.

אבל, המטענים הממותגים האלחוטיים מבית CHARGE-IT הינם מהירים ועל כן יכולים לספק תחליף ראוי למטענים החוטיים.

רמקולים

רמקולים ואוזניות בלוטות' איכותיות

העולם צועד קדימה ואיתו ההתנתקות המוחלטת מהכבלים.

יוצאים לריצה? אוזניות בלוטות' מתקפלות ואלחוטיות יבודדו את הרעש מהכביש הסואן שלידכם ובאמצעות שמע איכותי מאוד יאפשרו לכם להנות מהלבד שלכם. לא עוד לדאוג שהכבלים של האוזניות לא יסתבכו לכם בכיס או יתנפנפו עליכם כשאתם רצים בפארק.

יוצאים עם חברים לחוף? גם רמקולי בלוטות' איכותיים מהשורה הראשונה קיימים, לכל אירוע. ניתן להטעינם מראש וכך לאפשר לעצמכם להנות משמע עוצמתי לזמן רב. מתאים גם כמתנה לחברים קרובים או לבני זוג! מוצר חובה לכל חבורה חובבת הרפתקאות.

“Light UP” – כובע צמר עם תאורת לד

החיוניות של פנסים הן בסביבה העירונית והן בסביבה הכפרית היא אדירה. למעשה, כובעי צמר עם תאורת לד, טכנולוגיית  התאורה הירוקה ביותר הקיימת בשוק כיום, הינם מוצר הכרחי ואולי אף מציל חיים במקרים בהם הפלאפון שלכם שובק חיים או שיצאתם ללא הסלולרי.

ועל כן, בזכות התכונה הייחודית של תאורת לד להיות כה חסכונית באנרגיה יכולה להשאיר לכם ראש שקט במקרי חירום:

כאשר יש תקר בגלגל ועצרתם בצד הכביש, כבר לא צריך לזכור להביא פנס ראש עם בטריות, אלא יש לכם כובע צמר אופנתי ביותר שמגיע במספר צבעים אשר יכול להאיר לכם את הרכב בלילות.

למעשה, הנוחות בפנס ראש שמאיר חזק ולא צורך בבטריה כמעט מאפשרת ללובש להשתמש בשתי ידיו לחלוטין ובכך מאפשרת לחובש לעשות פעולות עדינות בלילה – בלי להחזיק פנס בפה כמו שאבא שלכם היה עושה!

אולי יעניין אותך גם

4 עובדות מעניינות על Xbox
4 עובדות מעניינות על Xbox

שלום לכל חובבי המשחקים! כאן ב"המשחקייה" אנחנו תמיד שואפים להביא לכם את המידע הכי מעניין ומועיל. היום, אנחנו הולכים לספר לכם על אחת הקונסולות המובילות

קראו עוד »