אטרקציות לילדים

אני תמיד צוחק כשאני שומע את הביטוי 'החופש הגדול'. כן, הילדים בחופש, אבל מה איתי?! אנחנו ההורים עובדים מסביב לשעון במהלך ה "חופש" הגדול, מטפלים בילדים בבית וגם מארחים את חבריהם, לוקחים אותם לבילויים, לטיולים, לימי כיף ומנסים כמה שאפשר לחסוך בהוצאות. למלא חודשיים שלמים באטרקציות לילדים זאת משימה לא פשוטה בכלל.

חשוב לזכור, שכל ילד מתחבר למשהו אחר, אז ריכזתי עבורכם, מדריך קצר לאטרקציות השונות לילדים. (אטרקציות והפעלות בשרון) זאת תחושה מבאסת להשקיע זמן וכסף בפעילות לילדים ובסוף הם לא במיוחד נהנים. אז יחד עם ילדיכם, תעברו בנחת על האפשרויות השונות ותחליטו איזו אטרקציה הכי מושכת אתכם.

טרנד חדש שסוחף את הארץ הוא פארקי הטרמפולינות, המוכר גם בשם המסחרי I-JUMP (חיפה). אם עוד לא הייתם, סיכוי גדול שילידכם יהנו מאוד. זוהי אטרקציה לילדים שהיא ממש פעילות ספורטיבית, בניגוד לג'ימבורי שהוא גם פעילות יחסית תנועתית, פארקי הטרמפולינות מציעות לילדיכם מגוון רחב של משחקים ספורטיבים אדירים. מלבד הטרמפולינות עצמן יש גם, בריכות ספוג להתאמן על סלטות, מסלולי מכשולים ואתגרים (נינג'ה), קירות טיפוס ועוד. ממלכות הספוג האלה הן אטרקציה אתגרית לילדים ולכן חשוב שתתרכזו בזמן תדריך הביטוחית.

אטרקציה נוספת (שהילדים שלי מאוד אוהבים) היא פארק מים. בין אם זה פארק המים שפיים, המימדיון או פארק המים נווה ים – זאת אטרקציה לילדים שהכי מתאימה לקיץ. מגוון רחב של בריכות, מגלשות, משחקי מים ועוד. רק אל תשכחו למרוח קרם הגנה.

טרמפולינה

אטרקציה נוספת שסוחפת את המדינה בסערה היא – חדרי בריחה. הם מציעים שילוב מנצח של סיפור מותח, תפאורה מושקעת, שחקנים שלא יוצאים מהדמות ואתגרים לגוף ולראש. יש מגוון רחב של חדרי בריחה וכל אחד מציע הרפתקאות שונות. חדר בריחה זה בעצם הצגה שבה הילדים לוקחים חלק פעיל, בלי הכנה מראש ובלי שום ציפייה. מלבד ההנאה, חוויה זו מפתחת חשיבה יצירתיות ויכולת פתרון בעיות תחת לחץ, כישורים שוודאי ישרתו את ילדיכם בהמשך החיים.

אתם כבר וודאי צועקים על המסך – "אבל כל האטרקציות האלה עולות הרבה כסף!".
נכון, אבל יש גם פתרונות אחרים. במידה ותשתפו פעולה עם הורים נוספים, תוכלו לייצר את האטרקציות האלה במו ידיכם, קרוב לבית ובשבריר מההוצאות. איך אתם שואלים?
פארק טרמפולינות או פארק מים שכונתי אפשר לייצר בקלות – כל מה שצריך זה לשכור כמה מתנפחים, למקם אותם בחצר של מישהו או בפארק ציבורי, להפעיל מוסיקה ברמקול נייד והכל מוכן! אפשר גם לעשות על האש שיהיה לילדים מה לאכול אחרי כל הקפיצות.

הרעיון הוא שאם קבוצה של הורים מזמינה ביחד מתנפחים (רגילים או מתנפחי מים) ההוצאה היא נמוכה בהרבה מאשר ללכת לפארק טרמפולינות או לפארק מים. ב https://idans.co.il ניתן למצוא מגוון רחב של מתנפחים להשכרה.

מאחל לכם סוף קיץ מרענן ומהנה ו(בקרוב) חג שמח!

אולי יעניין אותך גם