אוהלים לאירועים – הפתרון שלכם לתקופת הקורונה

תקופת הקורונה שינתה את החיים של כולנו בכל התחומים ביניהם תחום האירועים.

אולמות וגני האירועים נסגרו, המסעדות הפכו לשירותי משלוחים, הסגרים והבידוד אילצו אותנו לשהות בבתים ולא מעט אירועים נדחו או בוטלו.

עדיין מעוניינים לחגוג אירוע בתקופה זו על פי ההנחיות? אוהלי אירועים הם הפתרון האידיאלי לתקופת הקורונה – על כך במאמר הבא.

 

אוהלים בתקופת הקורונה

השכרת אוהלים בתקופת הקורונה הפכה לצורך שימושי בעיקר על מנת להרחיב את מחלקות הקורונה בבתי החולים ועל מנת לערוך בדיקות קורונה של "בדוק וסע". עם זאת, בתקופות שבין הסגרים ועל פי הנחיות ההתקהלות, רבים בחרו לערוך אירועים במקומות פתוחים בטבע או בחצרות הבתים על מנת להפיג את המתח ולקיים אירועים מכובדים גם בתקופה זו. כשמדובר על הפקת אירועים באוהלים בתקופת הקיץ האוהל משמש כהצללה במקום פתוח ומעניק את היכולת האולטימטיבית לשמור מרחק של 2 מטר מאדם לאדם על פי כמות המוזמנים והגודל שלו. למשל, זוגות מתחתנים מעדיפים בתקופה זו לערוך את החתונות בלוקיישנים מיוחדים בטבע ונעזרים בהשכרת אוהלים לאירועים על מנת שיוכלו לשמור על הכללים ולהעניק לאורחים שלהם חוויה בלתי נשכחת.

 

עיצוב האוהלים בתקופת הקורונה

לפני שעורכים אירועים באוהלים יש לתכנן את העיצוב שלהם על פי ההנחיות. במידה ומותר לעשות אירוע של 50 איש ניתן לסדר את מקומות הישיבה במרחק הרצוי ולהשכיר ציוד כמו: מערכת סאונד והגברה, תאורה, גנרטור, שירותים ניידים, מיזוג אוויר או חימום וכד'. האוהלים נקיים ומחוטאים הן מבחינת הבסיס והיריעות שלהם והן מבחינת הציוד הנלווה. בנוסף לכך, הם עומדים בכל התקנים של מכון התקנים הישראלי, חסינים לאש ובעלי נוגדני בעירה. במידה וחוגגים אירועים בחורף, לאוהלים יש חלונות ביריעות אותם ניתן להשאיר פתוחים על מנת שהם יהיו מאווררים ולהתקין פטריות חימום שיזרימו אוויר צח ומחומם. האוהלים אטומים מכל הכיוונים על מנת למנוע חדירת גשם. בנוסף, הקונסטרוקציה היא מאלומיניום המקנה להם חוזק ויציבות ולכן הם גם עמידים לרוחות עזות. אוהלים מסוימים גם בנויים בצורה כזו שיש להם שסתומים לשחרור האוויר בצורה אוטומטית על מנת שהם יהיו מאווררים ולא חמים מדי. ככל שתקפידו על תקנות התו הסגול ותעמדו בהנחיות ההתקהלות, אין סיבה שהאירוע שלכם לא יהיה מוצלח.

 

להזמין את הגודל המתאים

התאמת גודל האוהל בתקופת הקורונה חשוב מבחינת כמות המוזמנים והריחוק החברתי ועל כך ניתן להתייעץ עם החברה המספקת את האוהלים. האוהלים יכולים להגיע בצורות מגוונות ולא משנה מה הגודל שלהם. ישנם אוהלים מרובעים, מלבניים, עגולים ועוד. הם נוחים מבחינת אירוח בתקופת הקורונה וניתן לחלק את האורחים לקפסולות מבחינת הישיבה וסידור השולחנות והכיסאות. האוהלים גם יכולים לשמש רק כחלק מקבלת הפנים כאשר האירוע עצמו מתקיים בחוץ, כך שהאפשרויות פתוחות לרעיונות יצירתיים בתקופה מאתגרת זו.

 

מנורות

אולי יעניין אותך גם